Про нотаріуса

Білоконь Віталія Олександрівна в 2010 році закінчила юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Ще в студентські роки після лекцій та практичних занять в університеті почала працювати у нотаріуса і відразу зрозуміла, що професія нотаріуса надзвичайно відповідальна, вимагає сили волі та посидючості, прагнення допомагати та бути ввічливою, коректною та стриманою. Той, хто вирішив своє життя присвятити нотаріату, має бути чесним, принциповим, спокійним, впевненим, чуйним та надзвичайно терплячим.

Після успішного проходження кваліфікаційного випробування 20 липня 2011 року отримала Свідоцтво про право на зайняття нотаріальною діяльністю.

Приватну нотаріальну діяльність зареєструвала по Київському міському нотаріальному округу 18 серпня 2011 року.

Білоконь Віталія Олександрівна працює в сфері нотаріату багато років, віддана людям та професії, має широкий практичний досвід, працює досить швидко, якісно та суворо дотримується вимог законодавства при вчиненні нотаріальних дій, до кожного клієнта підходить індивідуально, максимально намагаючись допомогти в межах закону.

Звернувшись до приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу, Білоконь Віталії Олександрівни, Ви швидко отримаєте якісні нотаріальні послуги зі 100% відповідністю вимогам законодавства, дотриманням конфіденційності та зі спокійною душею вирішите свої нагальні питання.

В разі нагальної необхідності, нотаріус працює за попередньою домовленістю в зручний для Вас час.

При необхідності, вчинення нотаріальної дії може бути здійснено за Вашим місцем проживання чи місцезнаходженням.

Для економії Вашого часу та попередньої підготовки документів, можете надати нотаріусу копії документів або направити їх на електронну пошту нотаріуса vitanot@ukr.net.

TOP
error: Content is protected !!